Afsin Belediyesi
 
 

Ana Sayfa

 

Site Haritası

 

İletişim Yolları

 

İmar Takip Sistemi

 

E-Belediye

 
   

27 Mart 2017 Pazartesi

 
BAŞKAN
 
BELEDİYEMİZ
 
HİZMETLER
 
PROJELER
 
KÜLTÜREL FAALİYETLER
 
AFŞİN HAKKINDA
 
ESHAB-I KEHF
 
 
 

EÜAŞ Genel Müdürü Şatıroğlu'ndan, Başkan Güven'e Ziyaret


         Yayın Tarih: 08.02.2017 / Okunma Sayısı: 87
Elektrik Üretim Anonim Şirketi (EÜAŞ) Genel Müdürü Nevzat Şatıroğlu, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'e nezaket ziyaretinde bulundu.


EÜAŞ Genel Müdürü Nevzat Şatıroğlu, ilk olarak Afşin-Elbistan bölgesinde termik santraller ve kömür işletmesinde incelemede bulundu. Şatıroğlu, beraberindeki daire başkanları ile birlikte, Afşin-Elbistan A ve B Termik Santralleri ile Afşin-Elbistan Linyitleri (AEL) İşletme Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Burada, Afşin-Elbistan A Termik Santrali İşletme Müdürü Arif Şahin, Afşin Elbistan B Termik Santrali İşletme Müdür Mustafa Has ve Afşin-Elbistan Linyitleri (AEL) İşletme Müdürü Atilla Dalbudak'tan bilgilendirme alan Şatıroğlu, santraller ve kömür işletmesini gezerek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Bölgeden incelemelerini tamamlayan Şatıroğlu, daha sonra Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'i ziyaret etti. Belediye Başkanı Güven ziyarette, EÜAŞ Genel Müdürü Şatıroğlu'na Eshab-ı Kehf temalı plaket takdim etti. EÜAŞ Genel Müdürü Şatıroğlu'nun belediye ziyareti ile bilgi veren Başkan Güven, bölge yatırımlarını değerlendirdiklerini belirterek, özellikle santrallerden dolayı kaynaklanan hava kirliliğinin çözümü için önemli adımlar atılması için talepte bulunduklarını söyledi.


 
     
Afsin Belediyesi

Afşin Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü - 2014 ©

Desteklenen Tarayıcılar: Internet Explorer 7+, Firefox 3+, Google Chrome, Safari 4+